Świętokrzyska Akademia Edukacji Kulturowej

logo Świętokrzyskiej Akademii Edukacji Kulturowej

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Kielcach, Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach zapraszają na drugi cykl bezpłatnych warsztatów w ramach Świętokrzyskiej Akademii Edukacji Kulturowej!

W tym roku gościmy w powiatach: kieleckim, opatowskim, skarżyskim, włoszczowskim, kazimierskim i staszowskim.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy szukają możliwości realizowania projektów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży: nauczycieli, bibliotekarzy, niezależnych animatorów, pedagogów, pracowników ośrodków kultury i aktywistów stowarzyszeń pozarządowych oraz studentów.

Podczas warsztatów odbywających się w kwietniu i maju 2017 roku doświadczeni pedagodzy i animatorzy prowadzący zajęcia podzielą się z Państwem wiedzą, doświadczeniami i umiejętnościami w zakresie animacji i edukacji. Pomogą wypracować świeże pomysły i nowe strategie, zapoznają Państwa z metodologią oraz narzędziami edukacyjnymi i animacyjnymi służącymi do budowania długofalowych działań z dziećmi i młodzieżą. Warsztaty pomogą uczestnikom nawiązać kontakty, które w przyszłości pomogą we wspólnej realizacji nowych pomysłów i projektów.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenia o udziale w warsztatach oraz certyfikaty wydane przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach.

W realizacji tegorocznego cyklu warsztatów wspomagają nas partnerzy:

• Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Skalbmierzu
  • Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ożarowie
  • Staszowski Ośrodek Kultury
  • Dom Kultury we Włoszczowie
  • Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa w Skarżysku-Kamiennej

Prosimy o zapoznanie się z programem i regulaminem warsztatów na stronie: www.saek.pl

Wszystkich zainteresowanym zapraszamy do wypełnienia karty zgłoszenia.

Więcej informacji pod numerem telefonu 607 161 881.

ŚCDN

Pliki do pobrania na stronie www.saek.pl:

Regulamin warsztatów. Formularz zgłoszeniowy

Harmonogram warsztatów – Kielce

Harmonogram warsztatów – Skalbmierz

Harmonogram warsztatów – Ożarów

Harmonogram warsztatów – Staszów

Harmonogram warsztatów – Włoszczowa

Harmonogram warsztatów – Skarżysko-Kamienna

Zdjęcie statuetki, którą Biblioteka otrzymała za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie Promocja e-czytelnictwa w bibliotece na platformie Ibuk Libra zorganizowanym przez Wydawnictwo Naukowe PWN

Ekslibris 100-lecia Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich

Wielka Liga Czytelników