zdjęcie przedstawiajace Bibliusia

12 maja – dzięki nowym technologiom platformie ZOOM – przedszkolaki uczestniczyły w kolejnym już wirtualnym spektaklu na żywo pn. „Bibliusiowe czytanki na wesołe poranki”, zorganizowanym w ramach XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek 2021. Tym razem Pani Beata Pszeniczna przeczytała dzieciom fragmenty książki pt. „Mama Mu czyta”.

bibliuś plansza mama mu

Była jesień. Wszystkie krowy stały w oborze. Wszystkie oprócz Mamy Mu, która wybrała się do miasta, do biblioteki. Tak zaczyna się historia o zafascynowanej światem Mamie Mu i jej zrzędliwym przyjacielu Panu Wronie. Mama Mu chce nauczyć się czytać, a Pan Wrona... napisać książkę! O tym jak zakończyła się ta opowieść, dowiedziały się dzieci, które uczestniczyły w spotkaniu z Bibliusiem.

Aktorka Beata Pszeniczna z Bibliusiem

Kolejne spotkanie z aktorami już wkrótce. W sprawie najbliższego wolnego terminu prosimy zainteresowane przedszkola o kontakt telefoniczny 41 340-03-38, 41 361-53-51 w. 238 lub e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..