Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Witamy na stronie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Witolda Gombrowicza w Kielcach.

Zapraszamy do korzystania ze zbiorów.

Kontakt z Wypożyczalnią:

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 9:00-19:00; środa, sobota: 9:00-15:00

 

W listopadzie odbyły się ostatnie z cyklu warsztaty pisarskie on-line Tworzenie tekstów do Internetu. Uczestnicy kursu poznali najważniejsze zasady webwritingu, czyli tworzenia tekstów na potrzeby Internetu. Dowiedzieli się, jak przyciągnąć uwagę czytelnika internetowego. Zostali zaznajomieni z podstawowymi narzędziami i metodami niezbędnymi do tworzenia kreatywnych treści do Internetu. Uzyskali informacje o tym, jak przełamać twórczą blokadę i napisać tytuł, który zachęci do klikania.

Kurs skierowany był do osób, które chciały nauczyć się tworzyć profesjonalne i przystępne teksty internetowe, prowadzą blogi lub po prostu chcą zaistnieć w sieci. W ramach warsztatów odbyły się 2 spotkania w przestrzeni wirtualnej: 14 i 21 listopada 2020 r. Poprowadziła je Patrycja Grzelczak, copywriter i redaktorka, która podczas kilkuletniej pracy w agencji reklamowej tworzyła slogany, plakaty i treści internetowe do mediów społecznościowych.

Warsztaty zostały zorganizowane w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki, który jest dofinansowany ze środków Instytutu Książki.


iklogonprclogodkk

Dofinansowano ze środków Instytutu Książki.


Udostępnij artykuł na:

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek

900 - 1900

Wtorek

900 - 1900

Środa

900 - 1500

Czwartek

900 - 1900

Piątek

900 - 1900

Sobota

900 - 1500

Back to top